Normatyvai

Klasikinė Jėgos Trikovė


VYRAI

Svoris, kg535966748393105120120+
Elitas455507.5572.5627.5687.5732.5770797.5835
Meistras410462.5515565617.5662.5695722.5750
Kategorija I352.5392.5440482.5525570592.5615642.5
Kategorija II307.5347.5382.5422.5462.5502.5522.5542.5565
Kategorija III267.5302.5337.5370402.5440457.5472.5490
Kategorija IV235267.5292.5320352.5372.5397.5412.5427.5

MOTERYS

Svoris, kg4347525763728484+
Elitas262.5280302.5330357.5397.5442.5460
Meistras235250272.5295320355395402.5
Kategorija I190202.5220237.5257.5287.5322.5327.5
Kategorija II165177.5195212.5232.5255285292.5
Kategorija III142.5155172.5187.5205220252.5257.5
Kategorija IV120132.5147.5160177.5190212.5220

Klasikinis Štangos Spaudimas


VYRAI

Svoris, kg535966748393105120120+
Elitas137.5150167.5182.5197.5210220230232.5
Meistras117.5130145157.5167.5180190195202.5
Kategorija I95105115122.5135142.5150157.5162.5
Kategorija II87.5100107.5117.5125135140147.5155
Kategorija III809097.5110117.5122.5130137.5142.5
Kategorija IV77.5809097.5107.5115117.5122.5130

MOTERYS

Svoris, kg4347525763728484+
Elitas808592.5100107.5120130135
Meistras707577.58592.5102.5112.5117.5
Kategorija I52.55557.562.567.57582.585
Kategorija II47.5505557.56067.572.577.5
Kategorija III42.547.552.55557.562.57075
Kategorija IV37.5404547.552.5556065

Jėgos Trikovė


VYRAI

Svoris, kg535966748393105120120+
Elitas505565637.5697.5765815855887.5927.5
Meistras455512.5572.5627.5687.5735772.5802.5835
Kategorija I410457.5512.5565615667.5695720750
Kategorija II360405447.5495542.5590610635660
Kategorija III315352.5395432.5472.5515537.5552.5572.5
Kategorija IV272.5307.5342.5375412.5447.5465482.5500

MOTERYS

Svoris, kg4347525763728484+
Elitas292.5310337.5367.5397.5442.5492.5510
Meistras260277.5302.5327.5355395440447.5
Kategorija I232.5250272.5295320355397.5405
Kategorija II202.5220242.5262.5287.5315352.5360
Kategorija III175192.5212.5230252.5272.5310317.5
Kategorija IV147.5165182.5197.5220232.5265272.5

Štangos Spaudimas


VYRAI

Svoris, kg535966748393105120120+
Elitas152.5167.5185202.5220232.5245255257.5
Meistras130145160175187.5200210217.5225
Kategorija I110122.5132.5145157.5167.5175182.5190
Kategorija II102.5115125137.5147.5157.5165172.5180
Kategorija III95105115127.5135145152.5160167.5
Kategorija IV87.595105115125132.5137.5145152.5

MOTERYS

Svoris, kg4347525763728484+
Elitas9095102.5110120132.5145150
Meistras77.582.587.595102.5112.5125130
Kategorija I62.567.572.577.582.592.5100105
Kategorija II57.56065707582.59095
Kategorija III52.557.562.56572.577.58590
Kategorija IV47.5505557.562.567.57580

Meistro ir Elito Sportininkų Sąrašas


SportininkasVaržybosDataMiestasDivizijaKategorijaPasiekimas (kg.)
ŽANETA NAVICKAITĖLietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionatas
2018m. spalio 27


Joniškis
Jaunimas
63 kg.


Meistras (320 kg.)


ŽANETA NAVICKAITĖEuropos klasikinės jėgos trikovės čempionatas2019 m. gruodžio 2
KaunasJaunimas
57 kg.
Elitas (337.5 kg.)
DAINIUS VĖŽAUSKASLietuvos štangos spaudimo čempionatas
2019 m. gruodžio 14


Mažeikiai


Open83 kg.
Meistras (190 kg.)


DAINIUS VĖŽAUSKASLK 16 klasikinės štangos spaudimo čempionatas2019 spalio 19Latvija, LiepajaOpen83 kg.
Meistras (167.5 kg.)
MINDAUGAS VALEIŠALietuvos štangos spaudimo čempionatas
2018 gruodžio 8
Mažeikiai
Open
83 kg.
Meistras (207.5 kg.)
MINDAUGAS VALEIŠAKlasikinės štangos spaudimo turnyras „Dzūkijos taurė“2018 gruodžio 15SimnasOpen83 kg.Meistras (182.5 kg.)
LINAS SABAITISLietuvos jėgos trikovės taurė
2016


KaunasOpen74 kg.
Meistras (647.5 kg.)
LINAS SABAITISLietuvos studentų jėgos trikovės čempionatas
2017
KaunasOpen74 kg.
Meistras (565 kg.)
NERIJUS STAZDAUSKASDzūkijos taurė klasikinis štangos spaudimas2016SimnasOpen120 kg.meistras (225 kg.)
NERIJUS STAZDAUSKASLietuvos štangos spaudimo čempionatas2018 gruodžio 8MažeikiaiOpen120 kg.Elitas (262.5 kg.)
NERIJUS STAZDAUSKASLietuvos klasikinės štangos spaudimo čempionatas2019 kovo 16MažeikiaiOpen120 kg.Elitas (237.5 kg.)
MANTAS GRUŠASLietuvos štangos spaudimo čempionatas2019 gruodžio 14MažeikiaiJaunimas105 kg.Meistras (210 kg.)
AUDRIUS DILGINASLietuvos štangos spaudimo čempionatas2019 gruodžio 14MažeikiaiM183 kg.Meistras (187.5 kg.)
RAMŪNAS LIEBUSLietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionatas2019 balandžio 7ŠiauliaiOpen83 kg.Meistras (167.5 kg.)
LINA LINKAITĖLietuvos jėgos trikovės taurės čempionatas2019 lapkričio 16RokiškisOpen57 kg.Elitas (375 kg.)
LINA LINKAITĖSELL Women Student Games Powerlifting competition (Lithuania)
2019 gegužės 17

Kaunas
Open
57 kg.
Elitas (345 kg.)
VLADIMIR AGASARYANLietuvos klasikinės štangos spaudimo čempionatas2018 birželio 16RokiškisOpen66 kg.Meistras (145.5 kg.)
KĘSTUTIS BRINDZALietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionatas1999 gegužės 28

ŠiauliaiOpen

67.5 kg.

Meistras


DONATAS JACIŪNAS

XI-asis Klasikinio štangos spaudimo turnyras „Dzūkijos Taurė“

2019 gruodžio 21

Simnas

Open

83 kg.

Meistras (167.5 kg.)
AUDRIUS DIRŽININKASLietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionatas2019 balandžio 07ŠiauliaiOpen93 kg.Meistras (672.5 kg.)
GINTARAS BLĖDISLietuvos jėgos trikovės taurės čempionatas
2019 lapkričio 16
RokiškisOpen66 kg.Meistras (583 kg.)
LINA GERUTĖLietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionatas
2018 spalio 28

JoniškisOpen63 kg.Meistras (320 kg.)


LINA GERUTĖLietuvos jėgos trikovės čempionatas


2019 vasario 23
BiržaiOpen63 kg.Meistras (370 kg.)
PAULIUS BUDRIKASLietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionatas

2019 balandžio 07


Šiauliai
Open105 kg.

Meistras (190 kg.)


PAULIUS BUDRIKASLietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionatas2019 balandžio 07Šiauliai
Open105 kg.

Meistras (695 kg.)
RAMUNĖ VAINAUSKYTĖLietuvos klasikinės Jėgos trikovės taurė2019 spalio 26Kazlų RūdaOpen72 kg.Elitas (407.5 kg.)

RAMUNĖ VAINAUSKYTĖ

Lietuvos jėgos trikovės čempionatas

2019 vasario 23

Biržai

Jaunimas

72 kg.

Meistras (380 kg.)
ROKAS BURBALietuvos jėgos trikovės čempionatas2019 vasario 23BiržaiJauniai74 kg.Meistras (175 kg.)
ROKAS BURBA
Europos jėgos trikovės čempionatas2019 balandžio 28
Čekija, Pilzen
Jauniai
74 kg.Meistras (630 kg.)
KAROLIS BURBALietuvos štangos spaudimo čempionatas2019 gruodžio 14MažeikiaiOpen105 kg.Meistras (210 kg.)
ŽILVINAS ŠIDLAUSKASLietuvos klasikinio štangos spaudimo čempionatas2018 birželio 16RokiškisM183 kg.Meistras (168 kg.)
MAREK POLKOVSKIJKlasikinio štangos spaudimo turnyras ,, Dzūkijos taurė“
2018 gruodžio 15

Simnas

Open120+ kg.

Meistras (207.5 kg.)
MAREK POLKOVSKIJKlasikinio štangos spaudimo turnyras,, Dzūkijos taurė“
2019 gruodžio 21
Simnas

Open120+ kg.

Elitas  (242.5 kg.)

AISTĖ KVESELYTĖLietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionatas2019 balandžio 6ŠiauliaiOpen57 kg.Meistras (305 kg.)
KARINA BLAŽEVIČLietuvos studentų klasikinės jėgos trikovės čempionatas2020 spalio 17KaunasOpen52 kg.Meistras (285.5 kg.)
TADAS GRIMAILALietuvos klasikinio štangos spaudimo čempionatas2020 spalio 3RokiškisOpen120+ kg.Meistras (202.5 kg.)
LAURYNAS LUKOŠEVIČIUSLietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionatas2020 rugsėjo 11VilniusOpen74 kg.Elitas (190 kg.)
LAURYNAS LUKOŠEVIČIUSLietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionatas2020 rugsėjo 11VilniusOpen74 kg.Meistras (612.5 kg.)
LAURYNAS LUKOŠEVIČIUSLietuvos studentų klasikinės jėgos trikovės čempionatas2020 spalio 17KaunasOpen83 kg.Elitas (200 kg.)
LAURYNAS LUKOŠEVIČIUSLietuvos studentų klasikinės jėgos trikovės čempionatas2020 spalio 17KaunasOpen83 kg.Meistras (637.5 kg.)
TOMAS DREVNICKISLietuvos klasikines trikovės čempionatas2020 rugsėjo 12VilniusM1120+ kg. Meistras (220 kg.)