Vidmanto Baublio sidabro medalis ir Rimanto Simokaičio bronzos medalis Pasaulio veteranų jėgos trikovės čempionate

Rugpjūčio 23 – 28 dienomis Rumunijoje, Oredea mieste vyksta IPF pasaulio veteranų jėgos trikovės čempionatas. Veteranų 2-oje amžiaus grupėje rugpjūčio 25 dieną startavo Vidmantas Baublys, svorio kategorijoje iki 74 kg. Sportininkas pritūpimo veiksme įveikė 162.5 kg (mažasis sidabro medalis), spaudimo veiksme sėkmingai iškėlė 125 kg (mažasis aukso medalis), atkėlimo veiksmu įveikė 170 kg (mažasis sidabro medalis) ir sumoje surinkęs 457.5 kg, sportininkas iškovojo svorio kategorijos iki 74 pasaulio vice čempiono titulą!

Tą pačią dieną veteranų 2-oje amžiaus grupėje startavo ir Rimantas Simokaitis, svorio kategorijoje iki 120 kg. Sportininkas pritūpimo veiksme įveikė 220 kg, spaudimo veiksme sėkmingai iškėlė 145 kg, atkėlimo veiksmu sėkmingai susidorojo su 200 kg ir sumoje surinko 565 kg. Rimantas iškovojo 4-uris bronzos medalius.

Abu sportininkai treniruojasi Šakių sporto klube „Fortūna”, o Rimantas yra ir šio sporto klubo vadovas. Sveikiname Vidmantą ir Rimantą su puikiu startu pasaulio veteranų čempionate!