Lietuvių pasirodymas Europos jėgos trikovės čempionate

Pilsene, Čekijoje, vyksta Europos jėgos trikovės čempionatas, kuriame savo jėgas išbandė ir trys lietuviai.

Jaunių amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 84kg startavusi Reda Laurinavičiūtė užėmė trečiąją vietą. Sportininkė pritūpimo veiksme įveikė 135kg taip užsitikrindama mažąjį bronzos medalį, spaudimo veiksme buvo įveikti 85kg bei iškovotas mažasis sidabro medalis, atkėlimo veiksme, sportininkei pavyko susidoroti su 152,5 kg sveriančia štanga ir taip iškovoti mažąjį bronzos medalį.

Kita Lietuvos atstovė Valerija Petrovaitė startavo jaunių amžiaus grupėje svorio kategorijoje 84+kg, bei tapo Europos vicečempionė. Sportininkė pritūpimo veiksme užfiksavo 165kg svorį ir taip iškovojo mažąjį aukso medalį. Spaudimo veiksme įveiktas 95kg svoris ir laimėtas mažasis bronzos medalis. Atkėlimo veiksme sportininkė įveikė 120kg svorį, taip užimdama ketvirtąją vietą atkėlimo veiksme.

Jaunimo amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 74kg startavo Nojus Čypas. Sportininkas pritūpimo veiksme įveikė 242,5kg sveriančią štangą, taip užsitikrindamas mažąjį sidabro medalį. Spaudimo veiksme jis įveikė 152,5kg ir iškovojo mažąjį bronzos medalį. Atkėlimo veiksme sportininkui nepavyko užfiksuoti sėkmingo bandymo, tad galutinėjė įskaitoje sportininkas liko nekvalifikuotas.