Lietuvių pasirodymas Europos klasikinės jėgos trikovės čempionate

Skierniewice mieste, Lenkijoje, baigėsi Europos klasikinės jėgos trikovės čempionatas, kuriame dalyvavo ir devyni Lietuvos atstovai.

Merginų jaunių amžiaus grupėje, svorio kategorijoje +84kg startavo Reda Laurinavičiūtė ir Valerija Petrovaitė. Reda pritūpimų veiksme įveikusi 145kg pelnė mažąjį bronzos medalį, spaudimo veiksme su 75kg – mažąjį sidabro medalį bei atkėlimų veiksme su 165kg – mažąjį bronzos medalį. Sumoje surinkusi 385kg Reda pasidabino sidabro medaliu.

Valerija pritūpimų veiksme su 167,5kg pasidabino mažuoju aukso medaliu bei pasiekė naujus Lietuvos rekordus jaunių, jaunimo bei suaugusiųjų amžiaus grupėse. Spaudimo veiksme su 75kg sportininkė pelnė mažąjį bronzos medalį, atkėlimų veiksme su 127,5kg sportininkė liko penkta. Sumoje surinkusi 370kg Valerija užėmė ketvirtą vietą.

Vyrų jaunių amžiaus grupėje -83kg svorio kategorijoje startavęs Mintaras Kačinskas pritūpimų veiksme įveikęs 180kg liko devintas, spaudimo veiksme su 122,5kg aštuntas, atkėlimo veiksme su 225kg taip pat aštuntas. Sumoje surinkęs 527,5kg sportininkas užėmė aštuntą vietą.

Neilas Pinskas startavęs vyrų jaunių amžiaus grupėje -120kg svorio kategorijoje, pritūpimų veiksme įveikęs 200kg liko aštuntas, spaudimo veiksme su 100kg – septintas, atkėlimų veiksme su 215kg – aštuntas. Sumoje surinkęs 515kg atletas užėmė aštuntą vietą.

Vyrų jaunimo amžiaus grupėje, svorio kategorijoje -74kg startavęs Rokas Burba pritūpimų veiksme neužfiksavo sėkmingo bandymo, dėl ko sumoje liko nekvalifikuotas. Spaudimo veiksme įveikęs 157,5kg sportininkas liko ketvirtas, atkėlimų veiksme su 220kg – tryliktas.

Merginų jaunimo amžiaus grupėje, svorio kategorijoje -69kg, Ramunė Vainauskytė pritūpimų veiksme net du kartus gerino pasaulio rekordą, tačiau paskutinis bandymas su 195kg buvo atšauktas žiuri, dėl nepakankamo pritūpimo gylio ir su sėkmingai užfiksuotu 190kg sportininkė pelnė mažąjį sidabro medalį. Spaudimo veiksme su 107,5kg atletė liko penkta, atkėlimų veiksme su 210kg – ketvirta. Sumoje surinkusi 507,5kg Ramunė užėmė trečiają vietą, nuo pirmos vietos atsilikdama vos 3kg.

Open vyrų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje -66kg startavęs Gintaras Blėdis pritūpimų veiksme su 210kg liko ketvirtas, išspaudęs 120kg – septintas, atkėlimų veiksmę įveikęs 215kg – penktas. Sumoje surinkęs 545kg Gintaras užėmė penktą vietą.

Eligijus Greviškis startavęs open vyrų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje -93kg, pritūpimų veiksme su 280kg liko dešimtas, spaudimo veiksme įveikęs 195kg pasidabino mažuoju bronzos medaliu ir atkėlimų veiksme įveikęs 285kg liko septynioliktas. Sumoje su 760kg Eligijus užėmė dvyliktą vietą.

Sunkiausioje open vyrų svorio kategorijoje +120kg startavęs Tadas Gečas pritūpimų veiksme įveikęs 297,5kg užėmė aštuntą vietą, spaudimo veiksme su 190kg – vienuoliktas, atkėlimo veiksme su 340kg -penktas. Sumoje surinkęs 827,5kg sportininkas užėmė septintą vietą.

Sveikiname sportininkus ir jų trenerius!