Ramunė Vainauskytė – Pasaulio studentų jėgos trikovės taurės čempionė!

Spalio 31 – Lapkričio 4 dienomis, Kranjska Gora mieste, Slovėnijoje vyko Pasaulio studentų jėgos trikovės taurė, kurioje dalyvavo vienintelė lietuvos atstovė, KTU studentė – Ramunė Vainauskytė.

Sportininkė startavo -69 kg svorio kategorijoje, kurioje jau nuo pat pirmo veiksmo ėmė dominuoti prieš savo varžoves. Trečiuoju bandymu pritūpusi 200 kg atletė užfiksavo naujus Europos, Pasaulio bei FISU rekordus jaunimo amžiaus grupėje bei pasidabino aukso medaliu. Spaudimo veiksme išspaudusi 100 kg, Ramunė liko trečia. Atkėlimo veiksme įveikusi 190 kg sportininkė liko 4 – a. Bendroje įskaitoje surinkusi 490 kg atletė užtikrintai tapo Pasaulio studentų jėgos trikovės taurės čempionė. Antra liko švedė B. Akesson Ellen (447,5 kg), trečia – britė Godfrey – Flower Llio (438 kg).