AUKSINIAI LIETUVIŲ PASIRODYMAI EUROPOS JĖGOS TRIKOVĖS ČEMPIONATE

Liuksemburge, Hamm mieste, gegužės 1 – 4 dienomis vyko Europos veteranų jėgos trikovės čempionatas, kuriame puikiai pasirodė Šakių ,,Fortūnos” atstovai.

Vidmantas Baublys startavęs vyrų veteranų II amžiaus grupėje, svorio kategorijoje -66 kg tapo Europos vicečempionu. Atskiruose veiksmuose atletas taip pat užėmė prizines vietas. Pritūpimuose 2 – as (185 kg), spaudimo veiksme 1 – as (135 kg) ir atkėlimo 2 – as (177,5 kg).

Moterų veteranių I amžiaus grupėje, svorio kategorijoje -76 kg startavusi Ilona Kairaitytė pritūpimų veiksme liko 2 – a (180 kg), o atkėlimo veiksme iškovojo mažąjį aukso medalį (180 kg). Spaudimo veiksme sportininkei nepavyko užfiksuoti sėkmingo bandymo, tad bendroje įskaitoje ji liko diskvalifikuota.

Giedrė Vidžiūnienė II veteranių moterų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje -84 kg tapo vicečempione. Sportininkė pritūpimų veiksme liko 3 – ia (162,5 kg), spaudimo 2 – a (80 kg) ir atkėlimų veiksme 1 – a (170 kg).

Po kelių dienų pertraukos, Gegužės 7 – 12 dienomis, tame pačiame mieste įvyko ir Europos jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų jėgos trikovės čempionatas.

Moterų jaunių amžiaus grupėje, svorio kategorijoje -47 kg startavo Lazdijų sporto centro auklėtinė – Sonata Lapaitytė. Atletė pritūpimų veiksme liko 5 – a (80 kg), spaudimo 4 – a (45 kg) ir atkėlimo 4 – a (82,5 kg). Bendroje sumoje surinkusi 207,5 kg sportininkė liko penkta.

Moterų jaunių amžiaus grupėje, svorio kategorijoje -84 kg puikiai pasirodė Geležies lygos atstovė – Reda Laurinavičiūtė, kuri tapo Europos čempione. Atletė užėmė antrąsias vietas pritūpimų (165 kg) ir spaudimo (90 kg) veiksmuose, o atkėlimų veiksme pasidabino mažuoju aukso medaliu (170 kg), taip pagerindama ir Lietuvos atkėlimų rekordą.

Vyrų jaunimo amžiaus grupėje, svorio kategorijoje -105 kg startavo Domantas Barauskas. Sportininkas pritūpimų veiksme liko 4 – as (260 kg), spaudimo (152,5 kg) ir atkėlimų (240 kg) 5 – as. Bendroje sumoje surinkęs 652,5 kg atletas liko penktas.

Vyrų open amžiaus grupėje, svorio kategorijoje -74 kg startavo du lietuviai – Nojus Konstantinas Čypas ir Gintaras Blėdis. Pritūpimo veiksme, kiek geriau sekėsi Gintarui, kuris pagerino Lietuvos pritūpimų rekordą (272,5 kg) ir liko 4 – as, Nojus pritūpęs 270 kg liko 5 – as. Spaudimo veiksmas palankesnis buvo taip pat radviliškiečiui, kuris pelnė mažąjį sidabro medalį (187,5 kg), Nojus spaudimo veiksme liko 6 – as (155 kg). Atkėlimo veiksme lietuvių akistatoje Nojus turėjo ženklų pranašumą ir atkėlęs 280 kg, pelnė mažąjį bronzos medalį. Gintaras atkėlęs 220 kg atkėlimų veiksme liko 7 – as. Bendroje įskaitoje Nojus užėmė trečią vietą (705 kg), Gintaras liko 5 – as (680 kg).

Sveikiname sportininkus su puikiais rezultatais, ir norime padėkoti mūsų pagrindiniam rėmėjui ,,Grand SPA Lietuva”, kurie prisideda prie sklandaus sportininkų pasiruošimo ir saldžių pergalių!