SĖKMINGI LIETUVIŲ PASIRODYMAI EUROPOS ŠTANGOS SPAUDIMO ČEMPIONATE

Turkijoje, Stambulo mieste, Rugpjūčio 5 – 11 dienomis vyko Europos klasikinės ir su specialia apranga štangos spaudimo čempionatas, kuriame pasirodė ir 11 lietuvių.

Moterų M1 amžiaus grupėje, svorio kategorijoje -84 kg puikiai pasirodė Telšių ,,Džiugo” atstovė Gitana Lipskienė, klasikiniame štangos spaudime paspaudusi 92,5 kg ji tapo Europos štangos spaudimo čempione. Vyrų M1 amžiaus grupėje, svorio kategorijoje -120 kg, kuršėniškis Linas Palivonas paspaudęs 210 kg pasidabino bronzos medaliu.

Puikiai pasirodė ir vyrų jaunių rinktinės atstovai, pelnę net tris bronzos medalius. Tomas Dirda -74 kg svorio kategorijoje paspaudė 142,5 kg bei pagerino Lietuvos klasikinio štangos spaudimo rekordą, Ernestas Juodis svorio kategorijoje -83 kg (160 kg) ir Valdas Vasiliauskas svorio kategorijoje +120 kg paspaudęs 160 kg.

Vyrų jaunimo amžiaus grupėje, svorio kategorijoje -83 kg radviliškietis Erminijus Maselskis, paspaudęs 155 kg liko 10 – as.

Vyrų open amžiaus grupėje, svorio kategorijoje -105 kg per plauką nuo medalio liko Paulius Morkvėnas. Atletas užėmė 4 – ą vietą, nuo trečios vietos atsilikdamas vos 5 kg. -120 kg svorio kategorijoje startavęs telšiškis Mantas Jucius, paspaudęs 190 kg liko 6 – as. Svorio kategorijoje +120 kg, tarptautinėje arenoje debiutavęs radviliškietis Tadas Grimaila užėmė 8 – ą vietą (217,5 kg).

Vyrų M2 amžiaus grupėje, svorio kategorijoje -66 kg štangos spaudimo rungtyje su specialia apranga, trečias liko Vidmantas Baublys, išspaudęs 142,5 kg ir pagerinęs Lietuvos rekordą. Toje pačioje amžiaus grupėje, svorio kategorijoje -83 kg, startavęs Vitalijus Stachovas, paspaudęs 192,5 kg tapo Europos vicečempionu.

Sveikiname sportininkus ir jų trenerius!