Tadas Gečas – Europos klasikinės jėgos trikovės čempionas!

Liepos 7-13 dienomis vyko Europos veteranų klasikinės jėgos trikovės čempionatas Pilzene, Čekijoje. Čempionate startavo ir 2 Lietuvos sportininkai Vitalijus Stachovas ir Tadas Gečas.

Vitalijus Stachovas startavo antroje veteranų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 83 kg. Pritūpimo veiksme iškėlė 180 kg, spaudimo veiksme sėkmingai įveikė 140 kg ir iškovojo mažąjį sidabro medalį, atkėlime sėkmingai iškėlė 200 kg. Sumoje surinkęs 520 kg, sportininkas iškovojo garbingą 4 – tą vietą.

Tadas Gečas startavo pirmoje veteranų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje +120 kg. Pritūpimo veiksme sportininkas iškėlė 312,5 kg ir iškovojo mažąjį sidabro medalį, štangos spaudimo veiksme sportininkas įveikė 207,5 kg šiuo bandymu sportininkas iškovojo mažąjį sidabro medalį, atkėlimo veiksme Tadas įveikė 320 kg ir iškovojo mažąjį aukso medalį. Sumoje surinkęs 840 kg sportininkas iškovojo Europos veteranų klasikinės jėgos trikovės čempiono titulą! Tadas yra vienas iš tituluočiausių Lietuvos sportininkų, 2017 metais veteranų pasaulio čempionate iškovojo bronzos medalį, 2018 europos veteranų čempionate iškovojo bronzos medalį, o 2019 metais sportininkas iškovojos eurpos ir pasaulio čempiono vardus veteranų amžiaus grupėje. Sveikiname Tadą su dar vienu čempiono titulu!