Eimanto Rimšos ir Klaudijaus Malevskio Bronzos medaliai europos studentų jėgos trikovės taurėje!

Rugpjūčio 26 – 28 dienomis Prancūzijoje, Merignac mieste vyksta Antroji Europos studentų jėgos trikovės taurė. Svorio kategorijoje iki 93 kg startavo Lietuvos sporto universiteto studentas Eimantas Rimša. Sportininkas pritūpimo veiksme įveikė 190 kg (mažasis bronzos medalis), spaudimo veiksme sėkmingai iškėlė 155 kg (mažasis sidabro medalis), atkėlimo veiksmu įveikė 205 kg (mažasis bronzos medalis) ir sumoje surinkęs 550 kg sportininkas iškovojo trečiąją vietą savo svorio kategorijoje.

Svorio kategorijoje iki 105 kg startavo Lietuvos Vytauto didžiojo universiteto studentas Klaudijus Malevskis. Sportininkas pritūpimo veiksme įveikė 227.5 kg (mažasis bronzos medalis), spaudimo veiksme sėkmingai iškėlė 170 kg (mažasis aukso medalis), atkėlimo veiksmu įveikė 245 kg ir sumoje surinkęs 642.5 kg sportininkas iškovojo trečiąją vietą savo svorio kategorijoje.

Eimantas treniruojasi Kuršėnų sporto klube „Kristalas“ pas trenerį Antaną Gricių. Klaudijus treniruojasi sporto klube „Pilėnai” pas trenerį Juozą Buitkų. Nuoširdžiai sveikiname sportininkus, trenerius ir sporto klubų bendruomenes su šia pergale!