Auksinis ir sidabrinis „Geležies lygos” merginų startas!

Rugsėjo 23 – spalio 3 dienomis Halmstad mieste Švedijoje vyksta visų amžiaus grupių klasikinės jėgos trikovės pasaulio čempionatas. Rugsėjo 28 dieną jaunių amžiaus grupėje startavo ir dvi Lietuvos sportininkės.

Reda Laurinavičiūtė startavo svorio kategorijoje iki 84 kg, sportininkė pritūpimo veiksmu sėkmingai įveikė 115 kg (mažasis sidabro medalis veiksme), spaudimo veiksme iškėlė 65 kg (mažasis bronzos medalis), atkėlimo veiksmu sportininkė sėkmingai užfiksavo 145 kg (mažasis sidabro medalis), taip pat šiuo bandymu pagerino ir Lietuvos jaunių rekordą, o sumoje sportininkė surinkusi 325 kg iškovojo sidabro medalį svorio kategorijoje iki 84 kg.

Valerija Petrovaitė startavo svorio kategorijoje virš 84 kg, sportininkė pritūpimo veiksmu sėkmingai užfiksavo 145 kg, spaudimo veiksmu iškėlė 62.5 kg, o atkėlimo veiksmu sėkmingai susidoroju su 107.5 kg, sportininkė visuose veiksmuose iškovojo mažuosius aukso medalius, o sumoje surinkusi 315 kg tapo planetos čempione.

Sportininkės treniruojasi Varėnos sporto klube „Geležies lyga” pas Trenerę Ievą Sabaitę. Sveikiname sportininkes, trenerę ir visą sporto klubą su šiuo sėkmingu merginu startu!